Warto przeczytać Konsumujemy coraz mniej : Polacy robią coraz skromniejsze zakupy, a bez tego trudno wyobrazić sobie odbicie krajowej [...]

Wyniki CCC lepsze od szacowanych. Sprzedaż nadal rośnie

Dotarliśmy do najnowszych wyników finansowych polskiej spółki CCC, a te są znacznie lepsze niż szacowali analitycy. Firma zdobywa kolejne rynki zagraniczne i odnotowuje rekordowe dochody.

fot. Unsplash, zgodnie z licencją

Zarobki CCC powyżej oczekiwań rynkowych

Z materiałów prasowych opublikowanych przez CCC wynika, że w ostatnim kwartale ubiegłego roku firma wykazała zysk na poziomie przeszło 312 milionów złotych, co daje wzrost o 242 miliony złotych większy w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej.

Tak dobre wyniki finansowe CCC mają pozwolić spółce na uruchomienie kolejnych inwestycji. Firma ma w planach otwarcie 0,5 tys. nowych sklepów w ciągu najbliższych 24 miesięcy. CCC ma w tym okresie utrzymać 10-procentową rentowność oraz 40-procentową dynamikę wzrostu przychodów.

CCC określa, że najważniejszymi rynkami zbytu są rynki: ukraiński, rosyjski i turecki. Pierwsze nowe sklepy CCC mają zostać uruchomienie na terenie Bułgarii.

Czytaj także:

Kategoria: Świat

Komentarze (2)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

  1. właściciel_mikroprzedsiębiorstwa pisze:

    Kupuję w CCC regularnie i muszę przyznać, że jestem naprawdę pod dużym wrażeniem. Skórzane buty kupiłem za niespełna 220 złotych, a chodziłem w nich równy rok dzień w dzień niezależnie od warunków atmosferycznych, a to dowód, że mamy w końcu swojego producenta, który oferuje produkty nie tylko tanie, ale i o podwyższonej jakości. Cieszę się, że w naszym kraju powstaje coraz więcej biznesów, które mają tak duży, międzynarodowy.

  2. TP pisze:

    CCC to kolejna polska firma, która zasługuje na jakieś potężne dofinansowanie ze strony polskiego rządu. Nie dość, że naprawdę oferują solidne produkty, to jeszcze ściągają kapitał zagraniczny do naszego kraju. Eksport jest bardzo ważny dla budowania Produktu Krajowego Brutto i CCC w pełni się w to wpisuje. Naprawdę cieszy mnie fakt, że mamy tak dużo naszych rodzimych biznesów, które mają się czym pochwalić i udowadniają, że nie trzeba rejestrować spółki za granicą (wystarczy mieć łeb na karku, poziom opodatkowania w naszym kraju nie jest tak wysoki jak można byłoby o tym sądzić). Pozdrawiam, Tomasz Pałucki.

Wyraź swoją opinię