Warto przeczytać Konsumujemy coraz mniej : Polacy robią coraz skromniejsze zakupy, a bez tego trudno wyobrazić sobie odbicie krajowej [...]

Jakie pasy PCV do chłodni?

• 23 lutego 2021 • Komentarze (0)

Problemem, który często występuje w chłodniach, jest szybka utrata zimnego powietrza. Wraz z otwarciem twardych drzwi chłodniczych do wnętrza mroźni wnika również wilgoć. Doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się kurtyny z pasów PCV. Są one wykorzystywane w pomieszczeniach, w których ciepłe powietrze nie powinno mieszać się z zimnym oraz niezbędne jest ograniczanie przeciągów. Mowa tu m.in. o zabezpieczeniu wejść do komór chłodniczych.

Czym są kurtyny PCV do chłodni?

Kurtyny przeznaczone do wykorzystania w chłodniach z reguły wykonane są z folii polar PCV. Jest to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w ujemnych temperaturach. Atutem tego typu pasów jest duża odporność na działanie zimna.

Folia PCV do chłodni w swej prostocie jest skuteczną metodą na ograniczenie kosztów utrzymania mroźni. Dzięki niej możliwe jest ograniczenie negatywnych skutków wymiany ciepłego i zimnego powietrza (m.in. oblodzenia, osadzania się szronu, mgły).

Kurtyny paskowe PCV do chłodni wykonywane są najczęściej na indywidualne zamówienie, co pozwala na ich idealne dopasowanie do konkretnych potrzeb.

Czekamy na Wasze komentarze i opinie na temat kurtyn paskowych oraz ich zastosowań. Jeśli temat Wam się spodobał, napiszcie w komentarzu, a na pewno będziemy kontynuować cykl artykułów o kurtynach PCV.

Czytaj także:

Kategoria: Bez kategorii

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię