Warto przeczytać Konsumujemy coraz mniej : Polacy robią coraz skromniejsze zakupy, a bez tego trudno wyobrazić sobie odbicie krajowej [...]

W co najlepiej zainwestować oszczędności?

• 22 lutego 2023 • Komentarze (0)
Forum finansoweKategoria: PytaniaW co najlepiej zainwestować oszczędności?
Dziadek asked 1 rok ago
Dziadek: Jestem dziadkiem, mam już wnuki i to całkiem sporą gromadkę i czasem chciałbym je rozpieścić. Na razie jeszcze pracuję, ale za 5 lat skończą się dobre zarobki, dlatego już teraz chciałbym w coś zainwestować. Czy ktoś ma jakieś dobre pomysły?
3 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Może zainwestować w jakąś firmę, tylko taką z perspektywą. W przyszłości można mieć z tego naprawdę dobre pieniądze. Ja kiedyś zupełnie przez przypadek zainwestowałem 3 tysiące w kawiarnię znajomej. Ona potrzebowała na rozruch i pożyczyłem jej mówiąc, że chcę za to jakiś tam udział. Początki były mizerne, ale teraz miesięcznie dostaję 1000 złotych. To spora kwota biorąc pod uwagę fakt, że nic nie muszę robić.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja tez inwestują w takie przedsięwzięcia. Niektóre się trafne, inne niekoniecznie. To ciekawa sprawa, ale trzeba dobrze przeanalizować propozycję, bo można się nieźle naciąć. Ja jestem raczej zadowolony ze swoich inwestycji, chociaż wiadomo, że jak była jakaś porażka, to człowiek się denerwował, ale takie już są inwestycje. Teraz podchodzę na luzie. To mój sposób na życie i jestem zadowolony, bo nie musisz sam prowadzić biznesu.
niezalogowany answered 1 rok ago
Ja jestem bardzo sceptycznie nastawiona do takich rozwiązań, bo po pierwsze nigdy nie wiesz na kogo trafisz w takim biznesie. OD lat prowadzę sama i nie wyobrażam sobie, żeby komuś obcemu zlecić zarządzanie. Jeśli szukasz sposobu na zarabianie pieniędzy w takim wieku może być problem. Ale jest jeszcze giełda. Jeśli znasz specjalistę, to się nawet nie zastanawiaj. Według mnie to najlepszy spsoć©, żeby szybko zarobić dobre pieniądze.
Twoja odpowiedź

Kategoria: