Warto przeczytać Konsumujemy coraz mniej : Polacy robią coraz skromniejsze zakupy, a bez tego trudno wyobrazić sobie odbicie krajowej [...]

Tanie niszczarki do papieru – kupię!

• 22 lutego 2023 • Komentarze (0)
Forum finansoweKategoria: PytaniaTanie niszczarki do papieru – kupię!
Kalina22 asked 1 rok ago
Kalina22: Witajcie mam na imię Kalina i od 2 dni pracuję w biurze jako pomoc administracyjna. Jestem przerażona bo niedawno zniszczyłam niszczarkę: wrzuciłam do dziada zbyt dużo papierów i teraz nie chcę działać. Próbowała już różnych sposobów: włączałam i wyłączałam z prądu, wyjęłam te wszystkie papiery poczekałam aż się ochłodzi, ale za chiny nie chcę drgnąć. Bardzo proszę o podpowiedź gdzie mogę kupić w miarę tanią niszczarkę by zastąpić obecną? Nigdy w życiu nie miałam do czynienia z takimi urządzeniami, a boję się, że jak się wyda ta cała afera to przez nią stracę pracę.
2 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Nie panikuj kochana, wszystkie urządzenia się czasem psują i to jest akurat normalne. Najlepiej sprawdź co to za model i poszukaj w internecie ile kosztuje, może a nuż uda Ci się kupić identyczną niewielkim kosztem? Ja często zamawiam przez Allegro, albo szukam po prostu w zwykłym sklepie internetowym, to nie jest kwestia majątku bo koszt podstawowej niszczarki zamyka się do 200 zł ;) powodzenia na pewno sobie z tym poradzisz.
niezalogowany answered 1 rok ago
Cześć, no to ładnie Ci się praca zaczęła, na Twoim miejscu pogadałabym z jakąś przełożoną bo może jest ona jeszcze na gwarancji? Myślę, że spróbuj ją jeszcze raz na spokojnie włączyć, ewentualnie popatrz czy się gdzieś jakiś papier nie zakleszczył bo czasem się tak zdarza. Najgorzej jeśli w zęby niszczarki wkręci Ci się jakiś spinacz czy inny metalowy element bo bardzo trudno się go stamtąd pozbyć. Podejrzewam, że pewnie nie raz i nie dwa się psuła więc się dziewczyno nie przejmuj one tak już mają.
Twoja odpowiedź

Kategoria: