Warto przeczytać Konsumujemy coraz mniej : Polacy robią coraz skromniejsze zakupy, a bez tego trudno wyobrazić sobie odbicie krajowej [...]

Księgowa Radom – zatrudnię młodszą księgową/ młodszego księgowego do biura rachunkowego

• 22 lutego 2023 • Komentarze (0)
Forum finansoweKategoria: PytaniaKsięgowa Radom – zatrudnię młodszą księgową/ młodszego księgowego do biura rachunkowego
Jarromir asked 1 rok ago
Jarromir: Witam serdecznie, jestem właścicielem biura rachunkowego i obecnie poszukuje kandydatów oraz kandydatek na stanowisko młodszego księgowego. Praca na stałe, pod opieką starszego księgowego, do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: - prowadzenie spraw kadrowych takich jak obliczanie płac oraz zgłaszanie do odpowiednich urzędów - sprawdzanie, dekretowanie, wprowadzanie i księgowanie dokumentów (faktury zakupu i sprzedaży, wyciągi bankowe i dokumenty memoriałowe) - pilnowanie terminów płatności podatków oraz składania deklaracji Oczekuję wykształcenia ekonomicznego oraz przynajmniej roku praktyki, zainteresowanych kandydatów proszę o zgłaszanie się pod ogłoszeniem, do wybranych odezwę się na prv.
2 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Witam, chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na powyższe stanowisko, pracuje jako księgowa od 2 lat w prywatniej firmie, obecnie jestem na etapie zmianie pracy. Dotychczas zajmowałam się zarówno księgowaniem faktur, wyciągów bankowych jak i kosztów. Posiadam również doświadczenie w prowadzeniu Kpir. Chętnie podjęłabym wyzwanie jaką jest praca w biurze rachunkowym, mam już dość obrabiania dokumentów tej samej firmy, na wszelkie pytania chętnie odpowiem na prv, pozdrawiam serdecznie Małgorzata.
niezalogowany answered 1 rok ago
Dzień dobry, też jestem zainteresowany pracą w Pana firmie, obecnie jestem na rocznym stażu w jednym z biur rachunkowych. Mogę powiedzieć, że lubię tę pracę, dotychczas zajmowałem się przede wszystkim kontrolą poprawności dokumentów, a obecnie uczę się pełnej księgowości. Do moich obowiązków należy również rozliczanie składek pracowników naszych klientów oraz zgłaszanie ich do ZUS. Mam nadzieję, że moje kompetencję będą wystarczające by rozpoczął Pan ze mną współpracą, pozdrawiam Marcin.
Twoja odpowiedź

Kategoria: