Warto przeczytać Konsumujemy coraz mniej : Polacy robią coraz skromniejsze zakupy, a bez tego trudno wyobrazić sobie odbicie krajowej [...]

Handel akcjami online – jak zacząć?

• 22 lutego 2023 • Komentarze (0)
Forum finansoweKategoria: PytaniaHandel akcjami online – jak zacząć?
Sławomir asked 1 rok ago
Sławomir: Witajcie, chciałbym Was zapytać o poradę, jak zacząć handlować akcjami za pośrednictwem internetu. Nie bardzo wiem ja do tego podejść i od czego zacząć, a mam trochę kasy, którą chcę zainwestować na giełdzie. Czy możecie mi doradzić jak w ogóle rozpocząć grę na giełdzie i od czego zacząć, przyznam, że jestem totalnym laikiem w temacie, ale nie chciałbym wtopić na dzień dobry :)
2 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Witaj, jeżeli nie masz pojęcia o tym jak inwestować na giełdzie to lepiej nie wchodź w to. Tutaj naprawdę jest potrzebna ogromna wiedza by w ogóle cokolwiek zyskać. Możesz na przykład odłożyć kasę na lokacie bankowej lub na obligacjach skarbowych. W tym wypadku na pewno nie zyskasz tak dużo jak na giełdzie, ale masz stabilny i stały wzrost środków. Nie napisałeś jak duży masz kapitał, ale możesz np. wejść na rynek nieruchomości, tam też można osiągnąć naprawdę niezły zwrot z inwestycji, nawet na poziomie kilkudziesięciu procent.
niezalogowany answered 1 rok ago
Cześć, a moim zdaniem nie jest to zły pomysł, wystarczy tylko znaleźć sobie dobrego maklera. Zarówno w internecie jak normalnie stacjonarnie, możesz znaleźć bardzo dużo różnych biur, które doradzą jak najlepiej i najkorzystniej zainwestować kapitał. Fakt handel akcjami online jest bardzo wymagający, nie tylko chodzi tutaj o wiedzę czysto ekonomiczną, ale też trzeba poznać działanie tych wszystkich platform jak to funkcjonuje itp. W takim wypadku lepiej postawić na darmowe konta testowe przeznaczone wyłącznie dla początkujących graczy. Zwykle działają one przez jakiś określony czas, ale pozwalają nauczyć się tego i owego o sposobie gry na giełdzie.
Twoja odpowiedź

Kategoria: