Warto przeczytać Konsumujemy coraz mniej : Polacy robią coraz skromniejsze zakupy, a bez tego trudno wyobrazić sobie odbicie krajowej [...]

Giełda binarna – jak grać na opcjach binarnych?

• 22 lutego 2023 • Komentarze (0)
Forum finansoweKategoria: PytaniaGiełda binarna – jak grać na opcjach binarnych?
StarySalceson asked 1 rok ago
StarySalceson: Witam wszystkie osoby, które mają doświadczenie w inwestowaniu na giełdzie. Znajomy od jakiegoś czasu próbuje mnie namówić na zakup opcji binarnych. To podobne takie pośrednie papiery wartościowe, na których można zarobić najwięcej. Podobno gra się na nich na takich specjalnych platformach, które połączone są w tak zwaną giełdę binarną. Mam problem by znaleźć na ten temat jakieś rzetelne informacje w necie i dlatego zwracam się do Was bo jesteście doświadczonymi graczami, czy możecie mi coś poradzić i jak znaleźć odpowiednią platformę do zakupu opcji binarnych? Będę wdzięczny za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc.
2 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Cześć, przede wszystkim pod żadnym pozorem nie inwestuj w opcje binarne bo jest gorsze niż hazard, nie masz żadnej gwarancji, że uda Ci się cokolwiek zarobić na tym. W każdym razie szybciej wygrasz 6 w lotka niż uda Ci się zarobić na opcjach binarnych ;). Zapytaj Twojego kumpla ile zyskał, a ile stracił, bo nie wierzę, że nie ma jakiegoś niecnego celu by Cię namówić na to, generalnie za samo rejestrację na platformie się płaci, z czego mało kto zdaje sobie sprawę.
niezalogowany answered 1 rok ago
Witaj, potwierdzam: opcje binarne to straszna ściema, lepiej zacząć inwestować w Forex czy akcje niż w to. Słuchaj najwięcej na tym zarabiają pośrednicy tacy jak właściciele platform oraz osoby, które szukają jeleni z kasą. Zakładam, że Twój znajomy jest tym drugim skoro Cię tak mocno namawia do włożenia na giełdę binarną kapitału, moja dobra rada: daj sobie z tym spokój.
Twoja odpowiedź

Kategoria: