Warto przeczytać Konsumujemy coraz mniej : Polacy robią coraz skromniejsze zakupy, a bez tego trudno wyobrazić sobie odbicie krajowej [...]

Prawnik Nowy Sącz – pilnie poszukuję dobrego specjalistę od rozwodów

• 22 lutego 2023 • Komentarze (0)
Forum finansoweKategoria: PytaniaPrawnik Nowy Sącz – pilnie poszukuję dobrego specjalistę od rozwodów
Grażyna35 asked 1 rok ago
Grażyna35: Witajcie, mam problem, gdyż muszę na już znaleźć sobie dobrego adwokata, który poprowadzi moją sprawę rozwodową. Kwestia jest dość skomplikowana gdyż mamy z jeszcze mężem podpisaną intercyzę, w której jest klauzula mówiąca o tym, że jak któreś z nas zdradzi to straci swoją część majątku. No i złapałam męża na zabawach z kilkoma paniami, mam zdjęcia, filmy itp. problem polega na tym, czy mogę ich użyć w sądzie jako dowodu? Właśnie dlatego potrzebuję jakiegoś porządnego adwokata, który zna się na rzeczy i będzie mógł mi w tym pomóc.
2 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Witaj, bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić, mój stary zrobił mi dokładnie to samo, ale na szczęście udało mi się go puścić z torbami. Mogę Ci polecić panią mecenas Małgorzatę Michalik, bardzo konkretna osoba, można nawet kolokwialnie powiedzieć, że z jajami. Bardzo starannie przygotowuje się do każdego procesu, wyjaśnia co może być dowodem, a czego najlepiej nie wyciągać. W taki sposób zadaje pytania, że drugą stronę praktycznie wbija w glebę.
niezalogowany answered 1 rok ago
Witam, też mogę potwierdzić, że bardzo kompetentna pani adwokat, prowadziła sprawę rozwodową mojego brata i dzięki niej uzyskać opiekę nad dziećmi. W Nowym Sączu jest jeszcze bodajże pan mecenas Marcin Lewczak on chyba z kimś prowadzi kancelarię bodajże z babką, jak wpiszesz w Google to znajdziesz. Ten jest bardzo kompetentny jeżeli chodzi o sprawy rozwodowe, moją po prowadził od A do Z, chociaż co prawda nie miałam aż tak dramatycznej sytuacji w życiu jak ty. Nie wiem co bym zrobiła facetowi, który mnie zdradza w taki sposób, życzę powodzenia i o byś ułożyła sobie życie z kimś bardziej wartościowym.
Twoja odpowiedź

Kategoria: