Warto przeczytać Konsumujemy coraz mniej : Polacy robią coraz skromniejsze zakupy, a bez tego trudno wyobrazić sobie odbicie krajowej [...]

Analizy giełdowe – skąd warto czerpać dane o stanie giełdy?

• 22 lutego 2023 • Komentarze (0)
Forum finansoweKategoria: PytaniaAnalizy giełdowe – skąd warto czerpać dane o stanie giełdy?
gość asked 1 rok ago
Grzegorz1983: Witajcie jestem studentem ekonomii na SGH i obecnie piszę swoją pracę magisterską. W związku z tym, że praktycznie od zawsze fascynowała mnie giełda piszę właśnie o ryzyku związanym z inwestowaniu na nim środków. W związku z moją pracą magisterską potrzebuję przeprowadzić ankietę i będę bardzo wdzięczny za udzielenie odpowiedzi na moje pytanie, jest ono skierowane wyłącznie do ludzi, którzy grają: czy nie boisz się ryzyka inwestycyjnego oraz skąd bierzesz sprawdzone analizy giełdowe do Twoich obstawień?
2 odpowiedzi
niezalogowany answered 1 rok ago
Witaj Grzegorzu1983, bardzo ambitny temat jak na pracę magisterską, giełda jest bardzo trudnym i interdyscyplinarnym zagadnieniem. Mogę powiedzieć, że jestem średnio zaawansowanym graczem ;) inwestuje z różnym skutkiem od ponad 10 lat. Gram nie tylko na Forex, ale też na Wig20 i TechWig40, a swoje obstawienia opieram przede wszystkich na ogólnodostępnych analizach, które znaleźć można na portalu typu Money.pl, czy też Forsal. Moim zdaniem to najbardziej wiarygodne źródła, na których opinii jeszcze się nie zawiodłem.
niezalogowany answered 1 rok ago
Witam, ja nie jestem aż tak doświadczonym graczem jak mój przedmówca, ale również interesuję się grą na giełdzie od wielu lat. Ja przede wszystkim analizy rynków biorę z takiej gazety, która nazywa się Parkiet, jest ona pisana przez ekonomistów dla ekonomistów i przez to zawiera wszystkie potrzebne informacje w pigułce. Mam też pewność, że piszą je doświadczeni dziennikarze – ekonomiści, a nie zwykli redaktorzy freelancerzy.
Twoja odpowiedź

Kategoria: