Zmień dostawcę energii elektrycznej i płać niższe rachunki za prąd

Coraz więcej osób – właścicieli domów, mieszkań, firm, instytucji – decyduje się za zmianę sprzedawcy energii elektrycznej. Umożliwiła nam to decyzja Parlamentu Europejskiego z 1 lipca 2007 r., która mówi, że każdy konsument mogąc nadal korzystać z sieci dotychczasowego dystrybutora, nie musi już kupować u niego prądu. W zamian może wybrać innego, bardziej mu odpowiadającego, i dzięki temu mieć tani prąd.

epower

fotografia: ePower | materiały prasowe

Ciekawą nowością na rynku jest ePower.pl – pierwszy i jedyny w Polsce sprzedawca energii elektrycznej, u którego wszystkie formalności odbywają się przez internet. Żeby zawrzeć umowę, wystarczy wypełnić prosty formularz na stronie www.epower.pl albo zrobić jej zdjęcie (skan) i wysłać na adres info@epower.pl – wtedy wypełnią ją konsultanci odsyłając zainteresowanemu klientowi jej projekt. Jeśli go zaakceptuje, zajmą się także wszystkimi innymi formalnościami, w tym rozwiązaniem umowy z poprzednim dostawcą.

Warunki proponowane przez ePower.pl są proste i przejrzyste:

  • klient płaci jedną, stałą i niską cenę, przez cały czas trwania umowy. Stawka na kilowatogodzinę (kWh) wynosi – 0,25 zł (netto) za kWh dla gospodarstw domowych i 0,27 zł netto za kWh dla firm;
  • koszt za zużycie energii jest równocześnie jedynym kosztem – w ePower.pl nie ma naliczanej comiesięcznie opłaty handlowej ani innych ukrytych opłat;
  • umowa jest zawiązywana jedynie na rok (u innych sprzedawców najczęściej na trzy lata, a jej wcześniejsze zerwanie wiąże się z karami umownymi).

Jak to możliwe, że ePower.pl oferuje tak tani prąd? Kupuje go hurtowo i odsprzedaje detalicznie z najniższą marżą na rynku. Ponieważ organizacja pracy została przemyślana od podstaw i wszystko odbywa się przez internet, nie ma tu dodatkowych kosztów takich jak wynajem dużego biura, kurierzy, papier, koperty i inne. A to oprócz taniego prądu zapewnia klientom wygodę – nie muszą chodzić na pocztę, podpisywać papierowych umów, ani marnować czasu w inny sposób.

Do obsługi (kontakt, płatności, formalności itd.) wystarczy im jedynie dostęp do internetu i telefon komórkowy.

Fotografia: materiały prasowe redakcji.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Zmień dostawcę energii elektrycznej i płać niższe rachunki za prąd, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Czytaj także:

Moje-finanse.pl na Facebooku

 

Kategoria: Finanse osobiste

Komentarze (2)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

  1. Agat pisze:

    To, że jest możliwość wyboru to dobrze. To, że jest to artykuł sponsorowany już mniej. Na pewno jest wiele innych form z których usług też można być zadowolonym.

  2. Nawigator pisze:

    Owszem Agat jest wiele takich firm. Ja skorzystałem z oferty energie2 bo może nie oszczędzam wiele, ale powiem Ci że właśnie takie małe firmy bardziej doceniają i troszczą się o klienta

Wyraź swoją opinię