Jak kupować przez internet i na tym zarabiać?

• 16 kwietnia 2015 • Komentarze (0)

Chyba nie ma już banku, który nie pozwalałby klientom na dostęp do ich konta przez internet. Nasza świadomość dotycząca własnych finansów jest coraz większa, dlatego lubimy mieć nad nimi kontrolę.

klawiatura Apple

fot. flickr.com | Sean MacEntee

Niektóre z kont internetowych oferują swoim klientom możliwość zarabiania na własnym koncie poprzez zwrot określonej kwoty za poniesione wydatki. Jak się też okazało, zarabiać przez internet można również robiąc zakupy. W jaki sposób?

Cały zespół forum make-cash.pl postanowił prześwietlić internet i poszukać sposobów na to, aby zarabiać na wydawaniu. Wiemy, że brzmi to dosyć abstrakcyjnie, ale jednak nie jest to niemożliwe.

Banki internetowe

O pierwszym sposobie wspomnieliśmy już na samym początku. Mamy na myśli banki internetowe. Wiele z nich, jak np. mBank, oferuje swoich klientom zwrot części kwoty za transakcje dokonane kartą płatniczą. Musimy jednak zwrócić uwagę na fakt, że w tym przypadku mówimy raczej o rabacie niż zarobieniu, ale w końcu zawsze jakaś oszczędność to jest.

Handel domenami

Drugim, bardzo popularnym sposobem na zarabianie przez internet jest handel domenami. Każdego dnia powstają tysiące stron internetowych. Odpowiednia domena to część sukcesu. Dlatego ich administratorom zależy na tym, aby adres witryny był jak najlepszy. Od wielu lat domeny .com, .pl czy com.pl są najczęściej spotykane. Czasem im bardziej popularne słowo, tym lepiej, bo oznacza to, że na daną domenę będzie większe zapotrzebowanie. Być może dlatego właściciele strony sex.com zarobili na niej 14 milionów dolarów. Jak widać, zakup zdecydowanie się opłacał. Koszty zakupu domeny nie są duże.

Roczny abonament nie powinien przekraczać nawet 100 złotych, a jeśli dobrze trafimy, inwestycja zwróci się nam z zyskiem.

Akcje i waluty

Kolejny sposób na zarabianie przez internet z zyskiem to handel akcjami giełdowymi i walutami, jednak do tego trzeba mieć dużo cierpliwości i zachować zimną krew, gdyż jest to jeden z trudniejszych sposobów zarabiania. W jednej minucie można stracić wszystkie oszczędności. Dlatego ten sposób radzimy osobom, które na giełdzie i finansach znają się bardzo dobrze.

Coś dla graczy

Znaleźliśmy też sposób dla fanów gier internetowych typu MMO. Jak zapewne doskonale wiecie, wirtualny świat potrafi nas wciągnąć na wiele godzin. Jednak często wielogodzinne walki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Być może nie posiadamy specjalnego miecza, który pozwoli nam na pokonanie wszystkich wrogów lub też potrzebujemy super silnego zaklęcia, a jak na złość brakuje nam jednego składnika do sporządzenia magicznego wywaru. Twórcy gier oferują graczom ułatwienia w postaci sklepu internetowego. Wysyłając sms-a lub robiąc przelew możemy zakupić niezbędny ekwipunek, dzięki któremu staniemy się niepokonani.

Koszta są naprawdę różne, ale zazwyczaj zakup mieści się w przedziale 2-20 złotych. Wyposażeni w odpowiedni ekwipunek możemy ruszać na wojnę albo…sprzedać naszą postać. Krążą legendy, że pewien gracz LOL-a, sprzedał swoją postać za kilka tysięcy dolarów, bo postać była na wysokim levelu, a do tego była świetnie wyposażona. Jak widać lata grania opłaciły się.

E-sklepy

Jednym z najbardziej tradycyjnych sposobów wydaje się prowadzenie sklepu internetowego. Mają one znaczną przewagę nad tradycyjnymi sklepami, gdyż oferują niższe ceny. Spowodowane jest to brakiem konieczności opłacania czynszu oraz innych opłat. Internet zapewnia dostęp do hurtowni z całego świata, dlatego za małe kwoty możemy kupić np. 100 bawełnianych bluzek i zarobić na każdej z nich.

Na początek zdecydujmy się na produkty, które gwarantują zyski czyli kosmetyki i ubrania. Później możemy poszerzać nasz asortyment o droższe i bardziej ekskluzywne produkty.

Zachęcamy wszystkich użytkowników forum make-cash.pl do dzielenia się swoim doświadczeniem i swoimi opiniami dotyczącymi zarabiania przez kupowanie. Polecajcie platformy, w które warto inwestować. Być może, jeśli je odpowiednio rozreklamujemy, przyczynimy się do ich rozwoju, co przełoży się na większe zyski.

Więcej na: http://make-cash.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 4.5/5 (2 ocen)
Jak kupować przez internet i na tym zarabiać?, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

Czytaj także:

Moje-finanse.pl na Facebooku

 

Kategoria: Finanse osobiste

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię